• 676

  НАВІЩО МІНЯТИ ФІЛЬТР ТА РІДИНУ В ГІДРОПІДСИЛЮВАЧІ КЕРМА?

  Наші клієнти часто цікавляться: "Навіщо міняти фільтр та рідину в гідропідсилювачі керма?"

  На жаль, багато хто вважає, що рідину гідропідсилювача керма міняти не потрібно і вистачає її на весь термін служби автомобіля.

  Справді, ця рідина заливається в резервуар ГПК на заводі-виробника і часто сам виробник не регламентує періодичність її заміни в документації до авто. Проте з часом ця рідина втрачає свої властивості, а фільтр, що підтримує чистоту та властивості рідини, засмічується.

  • 684

  6 ПОРАД ДЛЯ СПРАВНОЇ РОБОТИ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ

  Коробка передач — найбільш зносостійка частина автомобіля. Ламається даний елемент набагато рідше, але ремонт її досить дорогий. Тому ми підготували 6 порад, дотримання яких істотно збільшить тривалість працездатності коробки передач.

  • 449

  5 ПОРАД ПО ЗАМІНІ МАСТИЛА І МАСЛЯНОГО ФІЛЬТРА

  1. Не лінуйтеся часто міняти масляний фільтр. При сильному забруднені мастило потрапляє в двигун повз фільтруючий елемент, що критично впливає на роботу двигуна.

  2. Вакуумна "експрес" заміна оливи не панацея. Не дивлячись на всі переваги такої заміни, після неї в двигуні залишається дуже багато відпрацьованого мастила, чого можна уникнути при традиційному зливі. Тому рекомендуємо вакуумну заміну чергувати з традиційною.

  • 5

  ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО МІНЯТИ МАСТИЛО

  Даємо кілька порад:

  Керуйтеся рекомендаціями виробника авто. Під час випробувань автомобіля виробники обов'язково проводять підбір оливи, яка найкраще підходить конкретному типу двигуна. Мова йде не про виробника чи марку мастила, а про допуск автовиробника по маслу до двигуна (набір букв і цифр, наприклад, VW 501.01). Також сам виробник вказує рекомендований інтервал заміни мастила. Цю інформацію можна знайти в сервісній книжці вашого автомобіля.

КАТЕГОРІЇ
АРХІВ
ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ
НОВІ СТАТТІ
ОСТАННІ НОВИНИ
© Copyright 2020 Підприємство "Логос-Еко" у формі ТзОВ. Всі права захищені.
On-line запис
On-line запис