Заміна фільтрів

Як і заміна мастила, заміна фільтрів – це незамінна частина догляду за вашим авто, яка продовжить безпроблемну роботу двигуна та захистить від механічних забруднень як зовні, так і всередині.

Види фільтрів:

  • Фільтр масляний. Захищає змащувальну систему від домішок та забруднень, що потрапляють з навколишнього середовища та в результаті експлуатації двигуна. Потрібно міняти з кожною заміною мастила, відповідно до рекомендацій виробника Вашого автомобіля.
  • Фільтр повітря. За допомогою повітряного фільтра забезпечується очищення повітря, що потрапляє з атмосфери в двигун. Заміна проводиться разом з масляним фільтром.
  • Фільтр палива. Паливний фільтр важливий для процесу доочищення палива перед тим, як він потрапить в магістраль паливоподачі двигуна. Необхідно кожні 10 тис. км.
  • Фільтр салону. Відповідає за очищення повітря, що потрапляє з системи вентиляції пасажирської кабіни. Рекомендується міняти не рідше 2 разів на рік або через кожні 10 тис. км пробігу.
  • Фільтр масловологовідділювача. Масловологовідділювачі представляють собою спеціальні фільтруючі елементи, призначені для більш ефективного видалення з стисненого повітря вологи і часток компресорного мастила. Встановлюється даний фільтр на виході з компресора і для відділення використовує комбінацію трьох різних технологій: фільтруючої, гравітаційної та відцентрової.
  • Фільтр AdBlue. Автовиробники не стоять осторонь екологічних проблем і всіма силами намагаються зменшити шкоду, яку завдає автотранспорт. Зокрема сучасні авто мають спеціальні установки, які дозволяють очистити викиди до загальноприйнятих європейських стандартів. Мова йде про технологію SCR – вибіркову каталітичну нейтралізацію, яка використовується в вантажних автомобілях з дизельним двигуном. «Паливом» для SCR є унікальний реагент AdBlue.

Цю послугу можна отримати на станціях:

© Copyright 2020 Підприємство "Логос-Еко" у формі ТзОВ. Всі права захищені.
On-line запис
On-line запис