Заправка кондиціонерів

Система автокондиціонування повітря дає можливість підтримувати оптимальний мікроклімат в салоні вашого автомобіля, не тільки охолоджуючи, але і очищаючи повітря від вологи, різних неприємних запахів і ароматів.

Для заправки автокондиціонерів використовують фреон - це легкозакипаюча речовина, яка переносить тепло, циркулюючи всередині контуру вашого кондиціонера. Ми використовуємо фреон R134a.

Заправка кондиціонера в нових авто повинна проводитися через кожні 2-3 роки. Якщо вашій машині вже близько 7-10 років, заправка автокондиціонера знадобиться щорічно.

Кондиціонер працює, але не може забезпечити необхідної прохолоди? Причина може бути у втраті фреону. Щоб переконатись в цьому необхідно перевірити контур кондиціонера на герметичність.

Заправка здійснюється на автоматизованій професійній установці TEXA Konfort 760R (Італія).

Заправка автокондиціонера виконується в наступному порядку:

  • Із системи витягується старий холодоагент.
  • В системі створюється вакуум, що необхідно для її перевірки на наявність витоків. Потім з системи видаляють повітря, вологу, а також різні домішки.
  • У систему кондиціонування повітря авто вводять необхідні добавки, а також спеціальне масло, яке під час використання зникає, як і фреон.
  • Заправка контуру кондиціонування, а також тестування тиску системи

Цю послугу можна отримати на станціях:

© Copyright 2020 Підприємство "Логос-Еко" у формі ТзОВ. Всі права захищені.
On-line запис
On-line запис