• 76

5 порад по заміні мастила і масляного фільтра

1. Не лінуйтеся часто міняти масляний фільтр. При сильному забруднені мастило потрапляє в двигун повз фільтруючий елемент, що критично впливає на роботу двигуна.

2. Вакуумна "експрес" заміна оливи не панацея. Не дивлячись на всі переваги такої заміни, після неї в двигуні залишається дуже багато відпрацьованого мастила, чого можна уникнути при традиційному зливі. Тому рекомендуємо вакуумну заміну чергувати з традиційною.

3. Відмовтеся від присадок і добавок в моторне мастило. На практиці перевірено, що позитивний ефект від таких домішок короткочасний, в цілому вони тільки шкодять роботі двигуна. Якісні мастила вже містять оптимально збалансований набір присадок.

4. Купуйте лише хороші фільтри. Економити на них не варто, оскільки чим гірше фільтр – тим швидше буде зношуватися двигун і частіше доведеться проводити заміну оливи.

5 Контролюйте рівень оливи в двигуні. Якщо він занадто малий – деталі будуть дуже швидко зношуватися. При надлишку мастила також буде страждати вся система змащення автомобіля.

© Copyright 2020 Підприємство "Логос-Еко" у формі ТзОВ. Всі права захищені.
On-line запис
On-line запис