• 12.05.2022 14:23:00
  • В
  • 28

Як відремонтувати авто, якщо немає запчастин

Всі ми тимчасово змушені шукати альтернативи звичним або ж необхідним речам. Автомобілісти не є виключенням, тож сьогодні хочемо дати кілька порад для випадків, коли ресурси для ремонту авто обмежуються.

Шукайте комплектуючі “з рук”

Буває, що придбана деталь не знадобилась чи просто не підійшла. Тож якщо це те, що вам потрібно, власник радо продасть запчастину. Такі товари зазвичай можна шукати у соцмережах або ж у групах месенджерів, де збираються автолюбителі.

Спробуйте поремонтувати деталь

Знайдіть кваліфікованого майстра ー і з високою ймовірністю такі деталі, як амортизатори, гальмівні колодки шарніри тощо не потребуватимуть заміни і послужать вам ще дуже довго.

Пошукайте потрібну запчастину серед інших моделей

Буває, що різниця криється лише у місці кріплення, тож “підігнати” деталь під ваше авто буде нескладно. Це може бути нова різьба, інший отвір для кріплення або ж перехідник. Але обов’язково порадьтесь зі спеціалістом, який знайде оптимальне і безпечне рішення

Шукайте аналогічну вживану деталь, але у кращому стані

У довоєнний період запчастини міняли передчасно, коли в них ще залишався ресурс. Це відбувалося з різних причин. Наприклад, настав час заміни за регламентом або ж була необхідною попарна заміна. Висока ймовірність, що в інших автовласників або ж в запасах на СТО є те, що вам потрібно.

Звісно ж, якщо це можливо, ми наполегливо радимо використовувати лише нові деталі. Однак коли можливості обмежені, користуйтесь альтернативними рішеннями, експлуатуючи авто з обережністю.

Безпечного вам водіння!

***

Чекаємо вас на наших станціях у місті Луцьку та Рівному за адресами :

м. Луцьк:

вул. Рівненська, 44, (095) 931-88-00

вул. Ковельська, 124, (099) 351-85-97

с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська, 79, (050) 378-58-00

м.Рівне:

вул. Київська, 92Б, (050) 488-89-86

вул. Млинівська, 25, (050) 430-29-55

ПОПУЛЯРНІ СТАТТІ
НОВІ СТАТТІ
ОСТАННІ НОВИНИ
© Copyright 2020 Підприємство "Логос-Еко" у формі ТзОВ. Всі права захищені.
On-line запис
On-line запис